Wynajem samochodów luksusowych

Wynajem samochodów luksusowych

Jazda zwyczajnym samochodem osobowym, miejskim lub rodzinnym prawdopodobnie zdążyła Ci już spowszednieć. Nasza wypożyczalnia samochodów premium to okazja do spróbowania czegoś nowego i wzbicie się na najwyższy poziom motoryzacji.

Wynajem samochodów luksusowych — oferta LOCO CARS

Siedzibą Twojej firmy jest Kraków? Mieszkasz w mieście lub jego okolicach? Nasza oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz prywatnych, którzy:

chcą budować pozytywny wizerunek swojego przedsiębiorstwa korzystając z floty luksusowych i nowoczesnych samochodów,
chcą wynająć auto z kierowcą na czas transferów lotniskowych, zwiedzania miasta, organizacji eventów, przyjazdu na uroczystości czy spotkania służbowe,
organizują transport VIP dla swoich gości, pracowników, kontrahentów,
marzą o przetestowaniu samochodu z najwyższej półki.
Wypożyczalnia samochodów premium to najlepsze miejsce do realizacji powyższych planów. DO dyspozycji naszych klientów oddajemy zarówno pojazdy z obsługą doświadczonego szofera, jak również auta sportowe i eleganckie. Naszą flotę tworzą samochody marek Mercedes-Benz, Audi, BMW, Porsche czy Range Rover. To klasa, styl i najwyższa jakość uznana na całym świecie.

Dlaczego warto wybrać wynajem samochodów luksusowych?

Wynajem samochodów luksusowych to szansa na budowanie profesjonalnego wizerunku oraz prestiżu wokół spotkań biznesowych, eventów czy uroczystości. To również doskonała forma zabawy na wieczór panieński czy kawalerski. Wreszcie przejażdżka eleganckim autem po ulicach Warszawy to czas na swobodną rozmowę z kontrahentem, przy jednoczesnym zwiedzaniu miasta.

Nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych na tle innych wyróżnia się przede wszystkim starannie wyselekcjonowaną flotą pojazdów. Każde z aut, które można wynająć posiada aktualne badania techniczne, przeglądy, jest czyste i zadbane. Stan wizualny według nas jest równie ważny jak to, co pod maską. U nas zamiast podstawowych wersji wyposażeniowych, otrzymujesz świetnie wyposażony pojazd z ciekawymi pakietami stylistycznymi. Mocne silniki gwarantują najlepsze osiągi, a dzięki najnowszej technologii przyjemność płynąca z jazdy jest jeszcze większa.

Wynajem samochodów luksusowych