Wynajem samochodów sportowych

Życie jest po to, aby spełniać marzenia! Sportowy samochód marek Porsche lub Mercedes to dla wielu z nas właśnie takie marzenie. Możliwość skorzystania z usługi wynajmu pozwoli Ci przetestować jeden z wybranych modeli sportowego auta!

Dowiedz się więcej o usłudze!

Wynajem samochodów sportowych – jak wynająć samochód?

Na początku należy określić model samochodu, który planujemy wynająć. Możesz sprawdzić naszą flotę na stronie internetowej lub skontaktować się z naszym konsultantem, który pomoże Ci w wyborze auta. Podczas rozmowy z naszym konsultantem poznasz funkcjonalności auta oraz dowiesz się, jaka jest cena najmu.
Po wyborze auta, należy dokonać wpłaty kaucji. Koszt kaucji oraz najmu zależy od tego, na jaki okres wynajmowane jest auto. Możesz wypożyczyć samochód na krótkotrwały oraz długotrwały okres. Umowa zostanie dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wynajem samochodów sportowych – dla kogo

Wynajem samochodu sportowego gwarantuje poczucie luksusu i prestiżu. Wynajem skierowany jest zarówno do osób, które pragnął spełnić swoje marzenie, jak i do tych, którzy poszukują wyjątkowej wygody na czas urlopu lub dłuższego wyjazdu.

Auta sportowe z naszej floty posiadają wiele udogodnień oraz funkcjonalności. Zależy nam nie tylko na komforcie Twojej jazdy, ale także na bezpieczeństwie podróży. Nasze samochody sportowe mają wbudowane systemu bezpieczeństwa, których celem jest ochrona zdrowia i życia podróżujących.

Wynajem samochodów sportowych